O Nas

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
wybierz
Sprawdź dostępność
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Wypoczywaj z klasą

Apartament w centrum Rewala

Apartamenty Gryf Rewal położone są w ścisłym centrum Rewala. Wypoczywaj trzymając rękę na pulsie życia tej nadmorskiej miejscowości. Od Ciebie zależy czy pójdziesz do Kościoła (50 metrów), do centrum (100 metrów) czy na plażę (300 metrów).

Apartamenty dla wszystkich

Oferujemy Apartamenty z 1 oraz z 2 sypialniami

Apartemnty Gryf Rewal oferuje wynajem Apartamentów z 1 sypialnią o powierzchni 40m2 dla maksymalnie 4 osób oraz Apartamentu z 2 sypialniami o powierzchni 60m2 dla maksymalnie 6 osób. Wszystkie apartamenty wyposażone są we wszystkie niezbędne artykuły do mieszkania - jedyne co musicie ze sobą zabrać to walizka ubrań i dobre humory.

Parkuj wygodnie

Lub wygodnie i w garażu

Na terenie obiektu znajduje się płatny, zewnętrzny parking dla samochodów osobowych. Dla każdego Apartamentu mamy przygotowane 1 miejsce parkingowe w cenie 20 PLN / doba. Dodatkowo, specjalnie dla wymagających samochodów oferujemy wynajem miejsca postojowego w garażu - koszt miejsca w garażu to 50 PLN / doba.

O nas: Bezobsługowe

Apartamenty Gryf Rewal są bezobsługowe. Oznaczo to, że na miejcu nie ma recepcji ani pracowników obsługi. Płatności dokonuje się na konto przed przyjazdem łącznie z kaucją na poczet ewentualnych zniszczeń. Po wpłaceniu wszystkiego otrzymuje się kod dostępu do Apartmaentu.

Bezpłatny dostęp do internetu

Wi-Fi dostępne w Apartamentach

Odpoczywaj, nie zmywaj

W pełni wyposażona kuchnia ze zmywarką

Dla maksymalnej wygody, kuchnie wyposażone są tak, żeby niczego w nich nie brakowało - lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, garnki i patelnie, talerze i sztućce oraz kubki.

Każdy ogląda co chce

Telewizory w salonie i w sypialni

Niespotykane nigdzie indziej – 2 telewizory w każdym Apartamencie (w dużym nawet 3!). Oprócz 55 calowego w salonie, są jeszcze 32 calowe w sypialniach.

Zobacz lokalizację

Sprawdź jak do nas dojechać